Henkilökunta

Toimitusjohtaja
Tatu Salminen                                                             0400 - 825 140                                                           tatu.salminen@enertest.fi

Mika Lahdenranta
Huoltopäällikkö, kylmä- ja suurkeittölaitteet

041-7302775
mika.lahdenranta@enertest.fi

 
Ari Saarinen
jäähdytysratkaisut
0400 - 720 081
ari.saarinen@enertest.fi

Aleksi Suolahti
Projektipäällikkö, kylmä- ja jäähdytysratkaisut
050 - 366 2186
aleksi.suolahti@enertest.fi

Tomi Karhunen
lämpöpumput ja kylmälaitehuolto
040 - 778 3808
tomi.karhunen@enertest.fi

Anssi Haapanen
lämpöpumput ja kylmälaitehuolto
040 588 0808                                                        anssi.haapanen@enertest.fi

Yhteystiedot

Yhteydenottolomake

Vapaajäähdytysjärjestelmät
Välilliset jäähdytysjärjestelmät
Suorahöyrysteinen jäähdytys
Muut jäähdytysjärjestelmät
Teollisuuden lämmitysjärjestelmät
Kiinteistöautomaatio
Säätö- ja mittauspalvelut
Huoltopalvelut
Asiantuntijapalvelut
Ilmalämpöpumput
Ilmavesilämpöpumput
Siemens- ja Ouma -lämmitysautomatiikka
Muu asia / Palaute
puhelimitse
sähköpostilla

ENERTEST Oy

Käyntiosoite:
Kuninkojankaari 5
20320 Turku

Laskutusosoite:
PL 74617
00063 Laskunet

Verkkolaskutusosoite
Operaattori: OpusCapita Group Oy (003710948874)
Verkkolaskuosoite: 003705935198
OVT-tunnus: 003705935198

Y-tunnus: 0593519-8

Toimisto:

Puh. (02) 434 0700

Yleiset yhteydenottopyynnöt: info@enertest.fi

Tarkasta kylmäasennuslupamme tästä

Toimialueemme